preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

Ubiegły tydzień w Gminie Łączna obfitował w liczne niespodzianki. „Tydzień Bibliotek” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łącznej, przepełniony był atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Tydzień zaczął się od spotkania autorskiego z Karoliną Wilczyńską – pisarką, autorką bardzo poczytnej literatury dla kobiet, pochodzącej z Kielc. Podczas spotkania panowała wyjątkowa atmosfera, gdyż aura pozwoliła aby spotkanie odbyło się w altanie na placu biblioteki.
Kolejnym wydarzeniem była wystawa prac Elżbiety Jabłońskiej bardzo utalentowanej mieszkanki Starachowic.
Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łącznej wraz z opiekunami. Dzieci mogły zobaczyć nowości wydawnicze, a w rolę czytającego wcielił się gość – Wójt Gminy p. Romuald Kowaliński. Czytanie na świeżym powietrzu bardzo się podobało naszym milusińskim.Niezwykłych i miłych wrażeń dostarczył wyjazd klubowiczek Dyskusyjnego Klubu Książki na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingos-Łoniewską, które odbyło się w Wojewódzkiej Bibliotece w Kielcach.Dla młodzieży zorganizowano rajd rowerowym śladami pisarzy i poetów regionalnych, bo poznawać pisarzy można również bardzo aktywnie.


Ten wyjątkowy „Tydzień Bibliotek” był okazją do wielu spotkań w miłym gronie, wśród wyjątkowych gości i najbardziej aktywnych czytelników, którym Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej składa serdeczne podziękowania.

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń