preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

Tradycją w Zagórzu stało się już coroczne spotkanie opłatkowe dla mieszkańców zorganizowane przez Koło Gospodyń „Zagórzanki” przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Łącznej.
To wyjątkowe wydarzenie odbyło się 10 grudnia 2017 roku w budynku po szkole w Zagórzu, dając okazję do spotkania z sąsiadami i znajomymi.
Część oficjalną spotkania rozpoczęto przedstawieniem "Gdy się Chrystus rodzi" w wykonaniu Pań z Koła Gospodyń „Zagórzanki” oraz młodzieży z Zagórza. Świąteczna dekoracja i śpiew kolęd wprowadziły wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt.
Po występie artystycznym wszystkim zebranym życzenia świąteczno-noworoczne złożyli: Pani Bogusława Krawczyńska - Członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego, Pani Monika Pająk - Przewodnicząca Rady Gminy w Łącznej, Wójt Gminy Pan Romuald Kowaliński oraz Pani Magdalena Kowalik - Dyrektor Gminnej Biblioteki w Łącznej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Cieszymy się, że co roku jest Was więcej, dajecie tym samym wyraz, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Dziękujemy również wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili to wyjątkowe spotkanie.