preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

W dniu 14 września 2017r w Gminnej Bibliotece w Łącznej odbyła się uroczystość odznaczenia par małżeńskich obchodzących ZŁOTE GODY. Odznaczenie to nadaje Prezydent RP tym parom małżeńskim, które przeżyły w jednym, zgodnym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Jest to dowód uznania Państwa dla trwałości związku małżeńskiego i rodziny.
Wójt Gminy Łączna p. Romuald Kowaliński wręczył Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie czternastu parom małżeńskim, zamieszkałym na terenie Gminy Łączna tj.:
1. Helena i Eugeniusz Bator
2. Zofia i Jerzy Domańscy
3. Bronisława i Wacław Jasińscy
4. Danuta i Jacek Kwiecień
5. Alina i Leopold Matla
6. Helena i Józef Misiorowscy
7. Wiesława i Ryszard Mądzik
8. Irena i Józef Nowak
9. Stanisława i Kazimierz Obarscy
10. Danuta i Marian Pałgan
11. Stanisława i Tadeusz Siewierscy
12. Anna i Marian Skóra
13. Zofia i Jan Wysoccy
14. Irena i Jan Żaczek

W uroczystości brali udział: Przewodnicząca Rady Gminy Łączna Monika Pająk, ks. prałat Kazimierz Idzik – proboszcz parafii w Występie, rodziny jubilatów oraz pracownicy Urzędu Gminy i Biblioteki Gminnej w Łącznej.
Wszystkim „Złotym Parom” życzymy kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu, radości i satysfakcji z tego, co przez te pół wieku wspólnie zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem - w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie...

Zobacz załączoną galerię online na:
https://laczna.pl/276-50-lecie-malzenstwa#sigProId954ba82b94