preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

O naszym Mistrzu pisaliśmy już nie raz.

Trudno nadążyć za osiągnięciami sportowymi Michała Chrzęszczyka. Ostatnie, to zakończone ogromnym sukcesem - Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego.

Bieg WOŚP Kielce 5km - I miejsce - czas 17:50
Bieg Powstańców Styczniowych Mostki 29.01.2017 przełaje ok. 9km - I miejsce - 33:02 min
Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica Brody - 10km - I miejsce - 38min
Mistrzostwa wojewódzkie przełaje ~ 1500m - II miejsce - ok. 4:20 min
Miting Kielce 1km - I miejsce - 2:40:26 min
Bieg Miedzianka 4km - II miejsce - ok. 12:55 min.
Mistrzostwa wojewódzkie Kielce 1500m - I miejsce - 4:20 min
Miting Kraków- 800m - 2:02min

To jedne z ważniejszych osiągnięć. Michał był uczestnikiem wielu różnych mniejszych startów na poziomie gminnym i jak sam mówi „ trudno spamiętać wszystkie nagrody.”
Nigdy nie jest z siebie do końca zadowolony: „Czasy oczywiście są do poprawienia, ale sezon się dopiero zaczął. Jestem pewny że ulegną zmianie, szczególnie te średniodystansowe, bo wyniki są trochę stare. Wiadomo, że w sezonie biega się najszybciej, ale nowy sezon przede mną. Dopiero teraz zaczynam biegać na odpowiednim poziomie. Trzeba trenować, a wyniki na pewno zostaną poprawione na lepsze. Przynajmniej miejmy taką nadzieję. Tydzień temu dostałem powołanie do kadry wojewódzkiej. Będą wyjazdy i obozy reprezentujące całe nasze województwo – mówi Michał z uśmiechem.
Nawiązując przy okazji, można zorganizować u nas w gminie bieg (nawet kilkukilometrowy) i kontynuować co roku jako tradycja. Miałbym parę propozycji i z pomocą gminy moglibyśmy stworzyć bardzo fajną imprezę, która może być naszą wizytówką. Coraz więcej osób i młodych i starszych uprawia tego rodzaju sport. Często trenując u nas spotykam osoby, które biegają. Również wyjeżdżając gdzieś do innych gmin czy miast na zawody spotykam osoby z naszej okolicy biorący udział w biegach. Myślę, że inicjatywa sportu w naszej gminie nie jest złym pomysłem, a chętnych nie powinno brakować. Jest to też jakiegoś rodzaju promocja całej gminy. Biegi są teraz „ na czasie”.
Zachęcamy razem z naszym Mistrzem do biegania.

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń