preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

... z sesji Rady Gminy. W czwartek 6 czerwca br. w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej odbyło się IX-e w kadencji posiedzenie Rady Gminy Łączna. Nadzwyczajne posiedzenie Rady zwołane zostało na wniosek Wójta Gminy Romualda Kowalińskiego i dotyczyło podjęcia uchwalenia zmiany Nr 1 zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Ponieważ, zmiany w planie obejmują teren górniczy „ Bukowa Góra II ” gościem na sesji był Prezes PCC Silicium p. Aleksander Wąsik, który przedstawił po krótce Radzie, jak bardzo ważne dla firmy jest podjęcie tej uchwały. Pan Paweł Zdybiowski z pracowni architektonicznej zapewnił, że proponowane zmiany w planie zagospodarowania nie wyjdą poza teren Bukowej Góry. Po tych zapewnieniach Rada Gminy podjęła uchwałę w sprawie:
Uchwalenia zmiany Nr 1 zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu górniczego - ,Bukowa Góra II”, położonego na obszarze gminy Łączna.

Projekty realizowane z Funduszy Europejskich

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

wirtualny swiat

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń