preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

...z Sesji Rady Gminy. W dniu 17 października 2017r. w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej odbyło się posiedzenie Rady Gminy Łączna. Sesja została zwołana na prośbę Wójta Gminy p. Romualda Kowalińskiego. Pilna konieczność sesji podyktowana była potrzebą podjęcia uchwały partnerskiej. Niniejsza uchwała pozwoli na przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie projektu partnerskiego pn. „Eko – energia w gminach Łączna, Bliżyn i Skarżysko Kościelne” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej 3 – Efektywna i zielona energia Działania 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.
W ramach przedmiotowego projektu planuje się pozyskanie dotacji na wykonanie instalacji fotowoltaicznych i solarnych w gospodarstwach domowych znajdujących się na terenie Gminy Łączna i gmin partnerskich. Współdziałanie naszej gminy z innymi jednostkami samorządu terytorialnego na rzecz realizacji projektu znacznie zwiększy szanse gminy na powodzenie w pozyskaniu tego dofinansowania.

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń