preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

Kasa Rolniczego Ubezpieczenie Społecznego  Oddział Regionalny w Kielcach wraz z Gminą Masłów organizuje I Bieg Rolnika. Impreza zostanie zorganizowana podczas dożynek gminnych, a docelowo co rok w innej gminie. Pierwsza edycja odbędzie się podczas dożynek gminnych w Gminie Masłów 19 sierpnia 2018r.

Ideą imprezy jest integracja społeczeństwa połączona z promocją bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym. Praca w rolnictwie jest szczególnie niebezpieczna i stwarza wiele zagrożeń powodując wypadki, a w konsekwencji utratę zdrowia lub życia. Serdecznie zapraszamy reprezentacje gmin/sołectw do udziału w imprezie poprzez zgłoszenie zespołu ( max 10 osobowego). Będzie to okazja do wspólnej zabawy i integracji. Poniżej regulamin, program biegu i do pobrania karta zgłoszenia.

1. Program Biegu Rolnika
Miejsce i termin: Ciekoty, 19.08.2018r., godz. 15.30 (niedziela)
Program:
15.30 zbiórka uczestników przed Świetlicą Samorządową w Ciekotach (Ciekoty 21)
15.45 wspólny start
Po biegu uczestnicy otrzymają medale, wodę oraz nagrody.
Uwaga: Dekoracja zawodników następować będzie po ukończeniu biegu.
2. Trasa biegu na 5km
Start zlokalizowana będzie przy Świetlicy Samorządowej w Ciekotach (Ciekoty21) a meta przed Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom". Biegniemy na trasie Ciekoty - Krajno Pierwsze - Ciekoty. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym.
3. Uczestnictwo i zgłoszenia
Uczestnictwo. Do startu w biegu dopuszczeni zostaną zawodnicy (-czki), którzy ukończyli 16 rok życia oraz posiadają aktualne badania lekarskie lub podpiszą oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach i starcie na własną odpowiedzialność. Od zawodników niepełnoletnich biorących udział w biegu wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Zawodnicy (-czki) w trakcie biegu nie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków i startują na własną odpowiedzialność. Przyjęcie numeru startowego, bądź karty startowej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Zgłoszenia. Zgłoszenia imienne do udziału w biegu przyjmowane będą drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06.08.2018 (imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość) oraz w dniu imprezy od godz. 9.00 do godz. 11.00 na stoisku KRUS w Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach - w zależności od wolnych miejsc. Lista startowa będzie dostępna na stronie www.szklanydom.maslow.pl. Do weryfikacji zawodników potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 519 319 132, e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Uwaga: Interpretacja Regulaminu Imprezy należy do Organizatorów, a sprawy sporne wynikające z uczestnictwa w biegach rozstrzygać będzie Komisja Sędziowska.
4. Klasyfikacja i nagrody
W biegu będą do zdobycia nagrody dla pierwszych uczestników w kategorii kobiet i mężczyzn.
Każdy z uczestników otrzyma okolicznościowy medal.
5. Kontakt
Beata Milewicz tel.519 319 132, 41 348 19 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I bieg rolnika

karta zgłoszenia

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń