preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

W piątek, 3 listopada podczas wielkiej finałowej gali Echa Dnia w Targach Kielce podsumowującej akcję Gospodynie i Gospodarze Wiejscy 2017 panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Zagórzanki” z naszej gminy zajęły I miejsce w Powiecie Skarżyskim i VI miejsce w województwie Świętokrzyskim.
To był wieczór tętniący zabawą na ludową nutę. Stoły uginały się od przysmaków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich oraz rolników produkujących żywność.
Ze sceny płynęły ludowe przyśpiewki, a gospodynie zapraszały do tańca wszystkich gości.
„Zagórzanki” gościły przy swoim stoisku dostojnych gości: posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego, poseł RP Marzenę Okła-Drewnowicz, posła RP Michała Cieślaka, senatora RP Krzysztofa Słonia, Wojewodę Świętokrzyskiego Agatę Wojtyszek, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa, Starostę Kieleckiego Michała Godowskiego, Wójt Gminy Zagnańsk Michała Skorupskiego oraz koleżanki z innych Kół. To była świetna zabawa.

Zobacz załączoną galerię online na:
http://laczna.pl/310-gala-finalowa-echa-dnia#sigProIdc30f4bf849